Annyira alapvető a kézmosás, hogy pici gyermekeinket is erre neveljük, de talán felnőttként mégis kevesebbet mosunk kezet, mint kellene.
Nemcsak az életmódunk változik. Az másra is hatással van. Mondjuk a testhőmérsékletünkre.
Éjjel vagy aktívabb vagy korán reggel? Ez különbözteti meg a pacsirtát és a baglyot.
Ezeknek mi is tanúi lehetünk. Ha nem is az egész folyamatnak, de a végeredménynek még igen.
Ezen sokat segíthetünk, ha nem tömjük magunkat továbbra is nehéz ételekkel. Jöhet egy kis lazítás a gyomornak.
Együtt a család, a barátok, ajándékozás, jó hangulat és evés-ivás. Ez a karácsony lényege, de jó lenne, ha a vége is jó lenne.
Egyre mélyebbre nyúlnak az emberek a pénztárcájukba az adventi időszakban. Idén a megkérdezettek átlagosan 58 ezer forintot terveznek ajándékvsárlásra költeni, amivel a legtöbben hat szerettüket szeretnék meglepni – derül ki
Szerkesztőség
2019.12.12.
Habár az év bármelyik napján lehet adakozni, amit szerencsére sokan meg is tesznek, elsősorban mégis a karácsonyi időszakhoz kapcsolódik a jótékonykodás. De vajon miért pont ilyenkor vagyunk jószívűek? Mit szoktunk adományozni? És egyébként is: tényleg öröm adni? A SPAR és a Magyar Máltai Szeretetszolgálat ezeknek a kérdéseknek járt a végére.
Szerkesztőség
2019.12.06.
Hajlandó lennél lemondani egy újabb ruhadarabról, egy mozijegyről vagy egy pár csésze kávéról azért, hogy meghívj egy rászorulót karácsonyi ebédre? Nem kerül sokba, mégis sokat ér, hisz ezáltal ünneppé teheted egy nehéz sorsú család ünnepét.
Vedd rá a családodat, hogy állítsanak össze egy cipős doboznyi ajándékot. Valaki nagyon fog örülni neki.
Pénteken megérkezik a Mikulás, így a hivatalos apropója már meg is van a pálcán érkező finomságnak. Ajándékba és esti nasinak is remek, a legjobb benne mégis az, hogy a megfelelő
Mindez az egészségünket szolgálja, amennyiben fogyasztjuk a gránátalmát. Finom, rendkívül jótékony gyümölcs.