Megváltozott élethelyzet, életszemlélet is sarkallhat arra, hogy lakást béreljen valaki. Van, aki csak átmeneti megoldásnak tartja, mások tartósa élnek albérletben.
A magyaros ízek kedvelőinek ajánlott a kolbászos batyu, ami a hagyományos disznó helyett pulykakolbászból készül. Még a nagypapa sem fogja észrevenni, hogy kedvenc húsát egészségesebb felvágottra cseréltük, annyira ízleni fog
Akár önálló fogásként is megállja a helyét. Pikniken, vagy tábortűz mellett is hamar elfogy. Bátrabbak egyedi fűszerezéssel is különlegessé tehetik.
Mindannyian szeretjük a hosszú nyári délutánokat, a virágoktól illatos levegőt, a csillagos éjszakába nyúló beszélgetéseket. Mikor a gyerek az ölünkben alszik el, összebújunk szeretteinkkel. Mikor felemlegetjük a régi emlékeket, vagy
A nyári forróságban már a csokoládé sem esik olyan jól. A parton azonban jól esnek az apró snackek, finomságok, egészséges uzsonnák. Ilyen esetben vethető be a puykasonkás linzer, ami nem
Ha nyár, akkor hajnalig tartó baráti összejövetelek, vidám hétvégék a gyerekekkel, gondtalan utazás… és persze állandó fogyókúra. Ha a meleg évszakban jókedvünket és alakunkat is szeretnénk megőrizni, és a családot
Megfelelő hangszigeteléssel csökkenthető otthonaink zajszintje.
Arra törekszünk, hogy amink van, abból a legjobbat hozzuk ki. A harmóniára törekvés átcsúszhat unalmasba, a merészség pedig kellemetlenné teheti az otthon légkörét.
Sok szó esik arról, hogy a kullancsok tucatnyi betegséget terjesztenek. Azonban arról már alig, hogy a kullancscsípések jelentős része az érintettek saját kertjében történik. A kerttulajdonosok kezében ott a kulcs,
Ha szereted a természet közelségét, otthonodban is vágysz a növények társaságára, akkor biztosan rajongsz a fából készült bútorokért és használati tárgyakért. Készíthetsz te magad is.
Kezd meg a hűsítést és a tisztálkodást már odakint, a kertedben. Miért ne tehetnéd meg?
Kevés fotót hívatunk elő, nyomtatunk ki azért, hogy albumba rendezzük azokat. Jól sikerült fotókkal az otthon berendezésében is segíthetsz.