A reklámból is tudhatjuk, hogy a Tibi csokoládé új ízekkel jelent meg. Érdekelt minket is, így teszteltük.
Pszichológiai ténymegállapításon alapszik az a sajnálatos, vagy kevésbé sajnálatos dolog, hogy a nők jobban hazudnak. Minek köszönhető ez?
Mielőtt drága torokfertőtlenítő megoldást alkalmaznál, használhatod a legtermészetesebbeket is. Nézz csak szét otthon, és megtalálod. Ha nem, akkor segítünk abban, hogy mit keress.
Biztosan mindenkinek meg van az a barátnő az életében, aki a legjobb és tényleg mindenben számíthatnak egymásra. Akár abban is, hogy együtt pipáljanak ki egy bakancslistát.
Tanácstalanul vakargatod a fejed, amikor közeleg egy barátod vagy rokonod szülinapja/névnapja, mert fogalmad sincs, mit vegyél ajándékba? A helyzet valóban nem egyszerű, hiszen nehéz egyedi, vagy olyan dolgot találni, aminek
Nem mástól kell várni a megoldást, hanem saját magunk tegyünk az ellen, hogy a füstköd kialakuljon. Séta, kerékpározás, tömegközlekedés a megoldás!
Elsőre biztosan te is azt gondolod, mi sem könnyebb annál, mint ajándékot választani azoknak, akik a legközelebb állnak hozzád, és akiket igazán jól ismersz. Persze ezek ugyanazok az emberek, akiknek
Oké, persze. Rohanunk reggel, nincs semmire idő, örülünk, ha nem fogkrémes az arcunk induláskor. Farmer, pulcsi, aztán irány a buszmegálló, vagy zsupsz be a kocsiba. Csak a nagy sietségben ne
Sokkal olcsóbb, mintha a boltban vennénk, és a kis kezek is beszállhatnak a készülődésbe.
Közelednek az ünnepek, a hideg pedig már be is kopogtatott. Gondoltál már arra, hogy készítesz forralt bort? Ha igen, akkor nagyon jól tetted, mert számos előnye van fogyasztásának, természetesen csak mértékkel.
Az egy-két éves gyerekek még nem ábrándoznak csillogó-villogó játékokról, és kézügyesség sem kell hozzá, hogy természetes anyagból készült bábokat varrjunk nekik. Ha ezekkel játszunk el egyszerű jeleneteket, akkor a Waldorf-módszer
Sablon alapján szinte gyerekjáték elkészíteni, és olyan mintát választhatunk rá, amilyet csak szeretnénk. Még fodros gumizsinórt is választhatunk hozzá, csak rajtunk múlik, hogyan szabjuk az egyéniségünkre.