Pirított bacon: már az illata is mennyei, ahogy a sütöd egy serpenyőben vagy sütőpapírra helyezve a tepsiben. Légy leleményes, a visszamaradó zsírt használd fel a következő leves készítésekor.
Pirított magok: ügyelj arra, hogy ne helyezd a leves tálalása előtt az asztalra, mert hűlt helyét fogod találni. Ugyanis a tök-, napraforgó-, fenyőmag, mandula vagy dió könnyed serpenyős pirítása után nem pusztán a helyiség illatozik, de az enyhén pirított, ropogós magok pillanatok alatt átszellemülnek rágcsálnivalóvá, mielőtt kiszednénk a levest a tálba. gyümölcsös krémlevesekhez is nagyszerű kiegészítés.
Reszelt sajt: a krémlevesek tökéletes kiegészítője a füstölt sajt, reszelt formában, kedvelt levesbetét, készülj megfelelő mennyiséggel.
Mozzarella golyók: amennyiben a leves nagyon markáns ízvilágú, elegendő egy semleges sajt, mint levesbetét.
Pirított kenyérkocka: elkészítheted sütőben vagy kenyérpirítóban, kockázd fel, maradhat üresen, ínyencek lespriccelhetik natúr vagy fűszeres olajjal.
Hasonlót a hasonlóval: bővítheted a krémlevest a kiindulási alapzöldség párolt, kockára vágott változatával.
Apró melegszendvics: olvaszd rá a sajtot a vajjal előzetesen bekent kiflikarikákra a sütőben.
Zöldség chips: süss meg vékonyra felszeletelt zöldséget, almát, tálald a krémleves mellé.
Pizzakenyér csíkok: elkészítheted a pizzatésztét magad is, mindenféle feltét nélkül, amnt elkészíült szeleteld felvékony csíkokra, jól fogesni a krémleveshez.
Palacsinta: legközelebb készíts nagyobb adag palacsintát, a sütés után csíkozd és tedd a fagyaztóba adagonként, s legközelebb a leves mellé tálalhatod.
(fotó: blog.foodnetwork.com)